Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

koniec lata w dźwięku

25 sierpnia 2021 godz.19:30 - 21:00

Zapraszamy do Solatorium na Jazdowie, by w kąpieli dźwiękowej w brzmieniu mis i gongów doświadczać końca lata.
Będzie można oczyścić tkanki, emocje, doświadczenie i energię, uwolnić blokady na wszystkich poziomach, wyregulować pracę systemów organizmu i zsynchronizować przepływ, ponownie otworzyć intuicję, kreatywność i jasność postrzegania.
Półtoragodzinna sesja dźwiękowa, gdy komórki ciała pozostają pod działaniem rezonansu z organicznymi harmonijnymi wibracjami instrumentów, pozwala doświadczyć czystego bycia w tu i teraz, gdy wszystko może się po prostu dziać.
Sesja będzie przeznaczona dla każdego, kto odczuje potrzebę zatrzymania i przygotowania się do czasu zmiany – bez względu na stan zdrowia, kondycję fizyczną czy zaawansowanie; nie ma przeciwwskazań poza sugestią zachowania ostrożności w przypadku zakrzepicy, wszczepionego rozrusznika serca, psychozy.
Warto zadbać o otwarty łagodny nastrój, dobre nawodnienie, zarówno wcześniej, jak i później, ewentualnie wziąć ze sobą wodę, zapewnić sobie komfort poprzez wzięcie maty, materacyka lub kocyka, przyniesienie swojej poduszki, przykrycia, założenie wygodnego niekrępującego ubrania odpowiednio do temperatury.
Warto wyrazić chęć udziału pod numerem telefonu 691 440 903 lub adresem e-mail przyjmij@pokojciala.pl
Wymiana przez zasilenie słoiczka: 20-50 zł

Blik też będzie ok 😉

Chcesz się zapisać na sesję lub wziąć udział w wydarzeniu otwartym? Wypełnij poniższy formularz – wybierz odpowiednią datę. Otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem rezerwacji. Zapraszam!

[booking nummonths=4 options='{calendar months_num_in_row=4 width=100% cell_height=30px}’]

Szczegóły

Data:
25 sierpnia 2021
Godzina:
19:30 - 21:00
Kategorie Wydarzenie:
, , , , ,
Wydarzenie Tagi:
, ,

Organizator

Pokój Ciała Asia Romaniuk
Phone
+48691440903
Email
poznaj@pokojciala.pl
Zobacz stronę www Organizatora

Miejsce wydarzenia

Solatorium
Jazdów + Google Map