Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

koniec lata z jogą

28 sierpnia 2021 godz.17:00 - 19:30

Niezwykłe pożegnanie lata!
Najpierw godzinna sesja jogi, która pobudzi naszą energię, rozrusza i rozciągnie mięśnie, wzmocni kręgosłup, wyciszy umysł. Zajęcia przeznaczone dla osób w każdym wieku i w każdej kondycji, również tych, które dotychczas nie miały kontaktu z jogą. Poprzez pozycje stojące, siedzące, leżące, skłony oraz skręty poruszymy i scalimy wszystkie obszary ciała. Pełni pozytywnej energii będziemy gotowi na część drugą.
Po krótkiej przerwie nastąpi relaksacyjna sesja w dźwięku mis i gongów. Zajmując wygodne pozycje na matach, pod przykryciami, przejdziemy do wyciszenia, by podążać za dźwiękiem. Będziemy odkrywać jego harmonijność, złożoność i szerokość zakresów, pozwalając sobie na pojawianie się obrazów, przepływ wizji, zapadanie w sen. Usłyszymy dźwięki pięciu relaksacyjnych mis himalajskich i pięciu terapeutycznych oraz dwóch gongów, tam-tama i fena. Będzie można doświadczyć poprawy zdrowia i nastroju, jakości snu i metabolizmu, uruchomienia procesów regeneracyjnych w tkankach, detoksykacji organizmu, uwolnienia od stresu i napięć, odzyskania klarowności myśli.
Spotkanie zakończy możliwość podzielenia się doznaniami.
Harmonogram:
17.00-18.00 joga
18.00-18.15 przerwa
18.15-19.15 relaks w dźwiękach mis i gongów
Dla kogo: dla wszystkich. Prosimy o zgłoszenie dolegliwości (ból, przewlekłe choroby), o zachowanie ostrożności w przypadku niedociśnienia, ciąży, zakrzepicy, wszczepionego rozrusznika serca
Co zabrać: wygodny strój, matę, koc. Będzie je można również pożyczyć. Przyda się butelka z wodą.
Wstęp wolny
Informacje i zapisy: 691 440 903, przyjmij@pokojciala.pl

Chcesz się zapisać na sesję lub wziąć udział w wydarzeniu otwartym? Wypełnij poniższy formularz – wybierz odpowiednią datę. Otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem rezerwacji. Zapraszam!

[booking nummonths=4 options='{calendar months_num_in_row=4 width=100% cell_height=30px}’]

Szczegóły

Data:
28 sierpnia 2021
Godzina:
17:00 - 19:30
Kategorie Wydarzenie:
, , ,
Wydarzenie Tagi:
,

Organizator

Pokój Ciała Asia Romaniuk
Telefon:
+48691440903
Adres e-mail:
poznaj@pokojciala.pl
Zobacz stronę www Organizatora

Miejsce wydarzenia

DOK, Ursynów
Warszawa, Poland + Google Map