Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Medytacja siedząca z relaksem w wibracji mis i gongów przed snem

12 grudnia 2021 godz.19:00 - 20:30

50 zł

Medytacja siedząca z relaksem w wibracji mis i gongów przed snem

75-minutowa sesja będzie złożona z dwóch części.

Przez pierwsze dwadzieścia minut pozostaniemy w medytacji siedzącej, koncentrując się w prostocie na oddechu. Będziemy utrzymywać uważność i świadomą obecność, oddzielając się od strumienia myśli.

Następnie, wyciszeni, przejdziemy do relaksacji w leżeniu, by zanurzyć się w organicznym dźwięku mis, gongów i dzwonków. Pozostając pod działaniem rezonansu wibracji harmonicznych dźwięków, będziemy doświadczać czystego bycia w tu i teraz, gdy wszystko może się po prostu dziać.

Będziemy odkrywać złożoność dźwięku i szerokość jego zakresów, pozwalając sobie na przepływ wizji, kontakt z intuicją, zapadanie w regenerujący sen. Spokojne i rzadkie uderzenia w instrumenty pozwolą uzyskać głębokie rozluźnienie – uwolnienie pobudzonych emocji, oczyszczenie myśli, rozpuszczenie napięć w ciele – bardzo pożądane tuż przed snem, na zakończenie całego tygodnia.

Brzmienie oddziałuje bezpośrednio, powodując odczucie całościowego rezonansu w każdej komórce naszego ciała, dając wrażenie zanurzenia w przestrzeni dźwiękowej, i pozwala nam oczyścić się emocjonalnie i mentalnie, zsynchronizować przepływ, ponownie skontaktować się z intuicją, otworzyć kreatywność i jasność postrzegania.

Zajęcia są przeznaczone dla każdego, kto odczuwa potrzebę wyciszenia, kontaktu ze Sobą, głębokiego odprężenia i regeneracji – bez względu na stan zdrowia, kondycję fizyczną czy zaawansowanie; nie ma przeciwwskazań – poza sugestią zachowania ostrożności w przypadku niedociśnienia, ciąży, zakrzepicy, wszczepionego rozrusznika serca, psychozy.

Udział w sesji, dzięki odpuszczeniu kontroli i odczuwaniu działania harmonicznego dźwiękuA pozwoli poprawić jakość snu i dłużej utrzymywać stan rozluźnienia.

Warto mieć wygodne ubranie odpowiednio dobrane do temperatury otoczenia, wziąć matę, koc, nawodnić organizm, a posiłek zjeść dwie godziny wcześniej.

Jakie są rezultaty?

Zajęcia pozwalają doświadczyć:

— na poziomie fizycznym:

– poprawy zdrowia i nastroju, jakości snu i metabolizmu

– uruchomienia procesów regeneracyjnych w tkankach

– detoksykacji organizmu

– udrożnienia obiegu energetycznego

– regulacji pracy narządów wewnętrznych

— na poziomie mentalnym:

– uwolnienia od stresu, napięć i problemów

– oczyszczenia emocji

— na poziomie duchowym:

– niezwykłych wrażeń muzycznych

– podniesienia samoświadomości

Udział: 50 zł
Zgłoszenia: orthofit@orthofit.pl

Chcesz się zapisać na sesję lub wziąć udział w wydarzeniu otwartym? Wypełnij poniższy formularz – wybierz odpowiednią datę. Otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem rezerwacji. Zapraszam!

[booking nummonths=4 options='{calendar months_num_in_row=4 width=100% cell_height=30px}’]

Szczegóły

Data:
12 grudnia 2021
Godzina:
19:00 - 20:30
Koszt:
50 zł
Kategorie Wydarzenie:
, , , ,
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce wydarzenia

Ortofit
Andersa 25
Warszawa, Poland

Organizator

Pokój Ciała Asia Romaniuk
Phone
+48691440903
Email
poznaj@pokojciala.pl
Zobacz stronę www Organizatora Organizator