Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

piątkowy relaks w wibracji mis i gongów / Moonshot start

27 sierpnia 2021 godz.20:30 - 21:50

35zł – 50zł
Początek piątkowych cyklicznych sesji, gdy w pięknej przestrzeni studia na piątym piętrze klimatycznej kamienicy będziemy zanurzać się w organicznym dźwięku mis i gongów, by odkrywać jego złożoność i szerokość zakresów, pozwalając sobie na pojawianie się obrazów, przepływ wizji, kontakt z intuicją, zapadanie w regenerujący sen.
Uderzenia w instrumenty będą spokojne i rzadkie, by uzyskać głębokie rozluźnienie – uwolnienie pobudzonych emocji, oczyszczenie myśli, rozpuszczenie napięć w ciele.
Brzmienie oddziałuje bezpośrednio, powodując odczucie całościowego rezonansu w każdej komórce naszego ciała, dając wrażenie zanurzenia w przestrzeni dźwiękowej, i pozwala nam oczyścić się emocjonalnie i mentalnie, zsynchronizować przepływ, ponownie skontaktować się z intuicją, otworzyć kreatywność i jasność postrzegania.
Gdy podczas sesji komórki ciała pozostają pod działaniem rezonansu z organicznymi harmonijnymi wibracjami instrumentów, możemy doświadczyć czystego bycia w tu i teraz, gdy wszystko może się po prostu dziać.
Będziemy słyszeć dźwięki sześciu relaksacyjnych mis himalajskich i pięciu terapeutycznych oraz dwóch gongów, tam-tama i fena, dobranych tak, aby mogły harmonizować działanie wszystkich głównych ośrodków energetycznych ciała.
Sesje będą dla każdego, kto odczuwa potrzebę głębokiego odprężenia i regeneracji – bez względu na stan zdrowia, kondycję fizyczną czy zaawansowanie; nie ma przeciwwskazań – poza sugestią zachowania ostrożności w przypadku niedociśnienia, ciąży, zakrzepicy, wszczepionego rozrusznika serca, psychozy.
Każda sesja jest dla każdego i stanowi całość samą w sobie, bez konieczności cyklicznego udziału. Uczestniczymy dowolnie w zgodzie z potrzebami i możliwościami 😉
Warto zadbać o otwarty łagodny nastrój, dobrze nawodnić organizm, aby ułatwić falom dźwiękowym i wibracjom przepływ przez tkanki.
Dobrze mieć wygodne ubranie odpowiednio dobrane do temperatury otoczenia.
Warto wziąć matę, koc.
Warto potwierdzić udział pod numerem telefonu 691 440 903 lub przyjmij@pokojciala.pl – do 25 sierpnia.
Z wdzięcznością docenię wymianę, stąd sugestia zasilenia słoiczka zgodnie z możliwościami i w otwartości: 35-50 zł

Blik też będzie ok 😉

Studio Moonshot, Aleje Ujazdowskie 24, piętro 5 😉

Chcesz się zapisać na sesję lub wziąć udział w wydarzeniu otwartym? Wypełnij poniższy formularz – wybierz odpowiednią datę. Otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem rezerwacji. Zapraszam!

[booking nummonths=4 options='{calendar months_num_in_row=4 width=100% cell_height=30px}’]

Szczegóły

Data:
27 sierpnia 2021
Godzina:
20:30 - 21:50
Koszt:
35zł – 50zł
Kategorie Wydarzenie:
, , , , ,
Wydarzenie Tagi:
, ,

Organizator

Pokój Ciała Asia Romaniuk
Telefon:
+48691440903
Adres e-mail:
poznaj@pokojciala.pl
Zobacz stronę www Organizatora

Miejsce wydarzenia

Studio Moonshot
Aleje Ujazdowskie 24, piętro 5 ;)
Warszawa,
+ Google Map