Loading Events

« All Events

 • This event has passed.

Letnie Solatorium w wibracjach

3 lipca 2023 godz.20:00 - 21:15

30zł – 50zł
Zapraszamy do Solatorium na Jazdowie, by w kąpieli dźwiękowej w brzmieniu mis i gongów oczyścić emocje, doświadczenie i energię, uwolnić blokady na wszystkich poziomach, wyregulować pracę systemów organizmu i zsynchronizować przepływ, ponownie otworzyć intuicję, kreatywność i jasność postrzegania.
Półtoragodzinna sesja dźwiękowa, gdy komórki ciała pozostają pod działaniem rezonansu z organicznymi harmonijnymi wibracjami instrumentów, pozwala doświadczyć czystego bycia w tu i teraz, gdy wszystko może się po prostu dziać.
Sesja będzie przeznaczona dla każdego, kto odczuje potrzebę zatrzymania i przygotowania się do czasu zmiany – bez względu na stan zdrowia, kondycję fizyczną czy zaawansowanie; nie ma przeciwwskazań poza sugestią zachowania ostrożności w przypadku zakrzepicy, wszczepionego rozrusznika serca, psychozy.
Warto zadbać o otwarty łagodny nastrój, dobre nawodnienie, zarówno wcześniej, jak i później, ewentualnie wziąć ze sobą wodę, zapewnić sobie komfort poprzez wzięcie maty, materacyka lub kocyka, przyniesienie swojej poduszki, przykrycia, założenie wygodnego niekrępującego ubrania odpowiednio do temperatury.
Warto wyrazić chęć udziału pod numerem telefonu 691 440 903 lub adresem e-mail przyjmij@pokojciala.pl
Wymiana przez zasilenie słoiczka: 30-50 zł

Chcesz się zapisać na to wydarzenie? Wypełnij poniższy formularz. Otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem rezerwacji. Zapraszam!

  Details

  Date:
  3 lipca 2023
  Time:
  20:00 - 21:15
  Cost:
  30zł – 50zł
  Event Categories:
  , , , , , ,
  Event Tags:
  , ,

  Venue

  Solatorium
  Jazdów

  Organizer

  Pokój Ciała Asia Romaniuk
  Phone
  +48691440903
  Email
  poznaj@pokojciala.pl
  Zobacz stronę www Organizatora Organizer