Loading Events

« All Events

 • This event has passed.

poranna kąpiel w wibracji mis i gongów

15 lutego 2022 godz.11:30 - 12:30

25 zł

Godzinna kąpiel w dźwiękach mis i gongów

Sesja rozpocznie się luźną rozmową i wstępną relaksacją z oddechem, później będzie – w dużej mierze improwizowana – zasadnicza część dźwiękowa, gdy uczestnicy zajmą wygodne miejsca, najlepiej na matach, leżankach lub kocykach, pod przykryciem, by doświadczać wstępnej relaksacji, a następnie wibracji organicznego dźwięku instrumentów – mis, dzwonków i gongów. Brzmienia te docierają do wszystkich tkanek ciała, wprowadzając w stan głębokiego relaksu, w którym następuje przywracanie stanu równowagi fizycznej, emocjonalnej i mentalnej, usprawnianie ukrwienia, uruchamianie procesów usuwania toksyn, regulacja funkcji narządów wewnętrznych oraz przyspieszenie regeneracji i spowolnienie procesów oksydacyjnych. Obserwacja brzmienia mis i gongu przynosi harmonię i równowagę oraz stanowi głębokie przeżycie estetyczne.

To podstawa zdrowia, energii i kreatywności.

Sesję zamyka wspólna rozmowa kończąca, gdy uczestnicy – w przypadku otwartości i potrzeby – mają możliwość podzielenia się wrażeniami i odbiorem.

Sesja jest dla każdego, kto odczuwa potrzebę zatrzymania, relaksu, doznań muzycznych – bez względu na stan zdrowia, kondycję fizyczną czy zaawansowanie; nie ma przeciwwskazań poza sugestią zachowania ostrożności w przypadku ciąży, niedociśnienia, zakrzepicy, wszczepionego rozrusznika serca, psychozy, niedociśnienia, ciąży.

Warto zadbać o dobre nawodnienie, zarówno wcześniej, jak i później, ewentualnie wziąć ze sobą wodę, w razie indywidualnych potrzeb – troszcząc się o swój komfort, przynieść ewentualne swoją poduszkę, lekkie przykrycie, założyć wygodne niekrępujące ubranie.

Liczba uczestników: do 15 Osób

Udział: 25 zł

Zgłoszenia: pod numerem telefonu 691440903 lub adresem e-mail: przyjmij@pokojciala.pl

 

Chcesz się zapisać na to wydarzenie? Wypełnij poniższy formularz. Otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem rezerwacji. Zapraszam!

  Details

  Date:
  15 lutego 2022
  Time:
  11:30 - 12:30
  Cost:
  25 zł
  Event Categories:
  , ,
  Event Tags:
  , , ,

  Venue

  Ursynoteka
  ul. Barwna 8
  Warszawa,

  Organizer

  Pokój Ciała Asia Romaniuk
  Phone
  +48691440903
  Email
  poznaj@pokojciala.pl
  Zobacz stronę www Organizatora Organizer