Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To wydarzenie minęło.

poranny relaks w wibracjach mis i gongów

28 marca godz.11:45 - 12:45

35 zł

Sugestia przyniesienia mat, kocyków, poduszeczek.

Zgłoszenia: https://www.strefazajec.pl/

Sesja rozpocznie się luźną rozmową i wstępną relaksacją z oddechem, później będzie – w dużej mierze improwizowana – zasadnicza część dźwiękowa, gdy uczestnicy zajmą wygodne miejsca, najlepiej na matach, leżankach lub kocykach, pod przykryciem, by doświadczać wstępnej relaksacji, a następnie wibracji organicznego dźwięku instrumentów – mis, dzwonków i gongów. Brzmienia te docierają do wszystkich tkanek ciała, wprowadzając w stan głębokiego relaksu, w którym następuje przywracanie stanu równowagi fizycznej, emocjonalnej i mentalnej, usprawnianie ukrwienia, uruchamianie procesów usuwania toksyn, regulacja funkcji narządów wewnętrznych oraz przyspieszenie regeneracji i spowolnienie procesów oksydacyjnych. Obserwacja brzmienia mis i gongu przynosi harmonię i równowagę oraz stanowi głębokie przeżycie estetyczne.
To podstawa zdrowia, energii i kreatywności.
Sesję zamyka wspólna rozmowa kończąca, gdy uczestnicy – w przypadku otwartości i potrzeby – mają możliwość podzielenia się wrażeniami i odbiorem.
Sesja jest dla każdego, kto odczuwa potrzebę zatrzymania, relaksu, doznań muzycznych – bez względu na stan zdrowia, kondycję fizyczną czy zaawansowanie; nie ma przeciwwskazań poza sugestią zachowania ostrożności w przypadku ciąży, niedociśnienia, zakrzepicy, wszczepionego rozrusznika serca, psychozy, niedociśnienia, ciąży.
Warto zadbać o dobre nawodnienie, zarówno wcześniej, jak i później, ewentualnie wziąć ze sobą wodę, w razie indywidualnych potrzeb – troszcząc się o swój komfort, przynieść ewentualne swoją poduszkę, lekkie przykrycie, założyć wygodne niekrępujące ubranie.

 

Sugestia: przyniesienia mat, kocyków, poduszeczek.

Dla kogo: dla wszystkich

Prośba o zgłoszenie dolegliwości (ból, przewlekłe choroby), o zachowanie ostrożności w przypadku niedociśnienia, ciąży, zakrzepicy, wszczepionego rozrusznika serca.

Zgłoszenia: https://www.strefazajec.pl/

Chcesz się zapisać na to wydarzenie? Wypełnij poniższy formularz. Otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem rezerwacji. Zapraszam!

  Szczegóły

  Data:
  28 marca
  Godzina:
  11:45 - 12:45
  Koszt:
  35 zł
  Kategorie Wydarzenie:
  , ,
  Wydarzenie Tagi:
  , ,

  Miejsce wydarzenia

  Centrum Kultury Wilanów Radosna
  ul. Radosna 11
  Warszawa,

  Organizator

  Pokój Ciała Asia Romaniuk
  Telefon:
  +48691440903
  Adres e-mail:
  poznaj@pokojciala.pl
  Zobacz stronę www Organizatora