Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To wydarzenie minęło.

relaks w wibracji mis i gongów

5 października 2021 godz.21:00 - 22:30

30 zł – 50 zł
W klimatycznej żoliborskiej przestrzeni Satwa Jogi będziemy zanurzać się w organicznym dźwięku mis, gongów i dzwonków, by odkrywać jego złożoność i szerokość zakresów, pozwalając sobie na pojawianie się obrazów, przepływ wizji, kontakt z intuicją, zapadanie w regenerujący sen.
Uderzenia w instrumenty będą spokojne i rzadkie, by uzyskać głębokie rozluźnienie – uwolnienie pobudzonych emocji, oczyszczenie myśli, rozpuszczenie napięć w ciele.
Brzmienie oddziałuje bezpośrednio, powodując odczucie całościowego rezonansu w każdej komórce naszego ciała, dając wrażenie zanurzenia w przestrzeni dźwiękowej, i pozwala nam oczyścić się emocjonalnie i mentalnie, zsynchronizować przepływ, ponownie skontaktować się z intuicją, otworzyć kreatywność i jasność postrzegania.
Gdy podczas sesji komórki ciała pozostają pod działaniem rezonansu z organicznymi harmonijnymi wibracjami instrumentów, możemy doświadczyć czystego bycia w tu i teraz, gdy wszystko może się po prostu dziać.
Będziemy słyszeć dźwięki sześciu relaksacyjnych mis himalajskich i pięciu terapeutycznych oraz dwóch gongów, tam-tama i fena, i zestawu koshi, dobranych tak, aby mogły harmonizować działanie wszystkich głównych ośrodków energetycznych ciała.
Sesja będzie dla każdego, kto odczuwa potrzebę głębokiego odprężenia i regeneracji – bez względu na stan zdrowia, kondycję fizyczną czy zaawansowanie; nie ma przeciwwskazań – poza sugestią zachowania ostrożności w przypadku niedociśnienia, ciąży, zakrzepicy, wszczepionego rozrusznika serca, psychozy.
Warto zadbać o otwarty łagodny nastrój, dobrze nawodnić organizm, aby ułatwić falom dźwiękowym i wibracjom przepływ przez tkanki.
Dobrze mieć wygodne ubranie odpowiednio dobrane do temperatury otoczenia.
Warto wziąć matę, koc.
Warto potwierdzić udział pod numerem telefonu 691 440 903 lub przyjmij@pokojciala.pl
Z wdzięcznością docenimy wymianę, stąd sugestia zasilenia słoiczka zgodnie z możliwościami i w otwartości: 30-50 zł
Blik też jest ok 😉

 

Chcesz się zapisać na to wydarzenie? Wypełnij poniższy formularz. Otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem rezerwacji. Zapraszam!

  Szczegóły

  Data:
  5 października 2021
  Godzina:
  21:00 - 22:30
  Koszt:
  30 zł – 50 zł
  Kategorie Wydarzenie:
  , , , , , ,
  Wydarzenie Tagi:
  ,

  Organizator

  Pokój Ciała Asia Romaniuk
  Telefon:
  +48691440903
  Adres e-mail:
  poznaj@pokojciala.pl
  Zobacz stronę www Organizatora

  Miejsce wydarzenia

  Satwa Joga
  ul. Felińskiego 24
  Warszawa,
  + Google Map