Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

sobotni leśny relaks w wibracji mis i gongów

19 marca 2022 godz.19:00 - 20:30

30 zł – 50 zł

Podczas 75-minutowej sesji w sobotni wieczór zanurzymy się w organicznym dźwięku dzwonków, misi om-gongu, by odkrywać jego złożoność i szerokość zakresów, pozwalając sobie na pojawianie się obrazów, przepływ wizji, kontakt z intuicją, zapadanie w regenerujący sen. Uderzenia w instrumenty będą spokojne i rzadkie, by uzyskać głębokie rozluźnienie – uwolnienie pobudzonych emocji, oczyszczenie myśli, rozpuszczenie napięć w ciele.

Wspaniały sposób na odpoczynek w weekend i przygotowanie się do nadchodzącego tygodnia.

Brzmienie oddziałuje bezpośrednio, powodując odczucie całościowego rezonansu w każdej komórce naszego ciała, dając wrażenie zanurzenia w przestrzeni dźwiękowej, i pozwala nam oczyścić się emocjonalnie i mentalnie, zsynchronizować przepływ, ponownie skontaktować się z intuicją, otworzyć kreatywność i jasność postrzegania. Gdy podczas sesji komórki ciała pozostają pod działaniem rezonansu z organicznymi harmonijnymi wibracjami instrumentów, możemy doświadczyć czystego bycia w tu i teraz, gdy wszystko może się po prostu dziać.

Usłyszymy dźwięki sześciu relaksacyjnych mis himalajskich i pięciu terapeutycznych oraz zestawu dzwonków i om-gongu, dobranych tak, aby mogły harmonizować działanie wszystkich głównych ośrodków energetycznych ciała.

Sesja jest przeznaczona dla każdego, kto odczuwa potrzebę głębokiego odprężenia i regeneracji – bez względu na stan zdrowia, kondycję fizyczną czy zaawansowanie; nie ma przeciwwskazań – poza sugestią zachowania ostrożności w przypadku niedociśnienia, ciąży, zakrzepicy, wszczepionego rozrusznika serca, psychozy.

Warto zadbać o otwarty łagodny nastrój, dobrze nawodnić organizm, aby ułatwić falom dźwiękowym i wibracjom przepływ przez tkanki.

Dobrze mieć wygodne ubranie odpowiednio dobrane do temperatury otoczenia.
Warto wziąć matę, koc.

Przed sesją można pospacerować i wyciszyć się w Lasku.

Warto potwierdzić udział pod numerem telefonu 691 440 903 lub przyjmij@pokojciala.pl

Z wdzięcznością docenię wymianę, stąd sugestia zasilenia słoiczka zgodnie z możliwościami i w otwartości: 30-50 zł
Blik też jest ok (691440903) 😉

 

Chcesz się zapisać na sesję lub wziąć udział w wydarzeniu otwartym? Wypełnij poniższy formularz – wybierz odpowiednią datę. Otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem rezerwacji. Zapraszam!

[booking nummonths=4 options='{calendar months_num_in_row=4 width=100% cell_height=30px}’]

Szczegóły

Data:
19 marca 2022
Godzina:
19:00 - 20:30
Koszt:
30 zł – 50 zł
Kategorie Wydarzenie:
, , , , , ,

Organizator

Pokój Ciała Asia Romaniuk
Phone
+48691440903
Email
poznaj@pokojciala.pl
Zobacz stronę www Organizatora

Miejsce wydarzenia

Dom Spotkań Sąsiedzkich
ul. Parkowa 2
Buraków,
+ Google Map