Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To wydarzenie minęło.

sobotnia relaksacja w wibracji mis i om-gongu

14 maja godz.20:00 - 21:30

50 zł
Podczas 75-minutowej sesji w sobotni wieczór zanurzymy się w organicznym dźwięku dzwonków, mis i om-gongu, by odkrywać jego złożoność i szerokość zakresów, pozwalając sobie na pojawianie się obrazów, przepływ wizji, kontakt z intuicją, zapadanie w regenerujący sen. Uderzenia w instrumenty będą spokojne i rzadkie, by uzyskać głębokie rozluźnienie – uwolnienie pobudzonych emocji, oczyszczenie myśli, rozpuszczenie napięć w ciele.
Wspaniały sposób na odpoczynek w weekend i przygotowanie się do nadchodzącego tygodnia.
Brzmienie oddziałuje bezpośrednio, powodując odczucie całościowego rezonansu w każdej komórce naszego ciała, dając wrażenie zanurzenia w przestrzeni dźwiękowej, i pozwala nam oczyścić się emocjonalnie i mentalnie, zsynchronizować przepływ, ponownie skontaktować się z intuicją, otworzyć kreatywność i jasność postrzegania. Gdy podczas sesji komórki ciała pozostają pod działaniem rezonansu z organicznymi harmonijnymi wibracjami instrumentów, możemy doświadczyć czystego bycia w tu i teraz, gdy wszystko może się po prostu dziać.
Usłyszymy dźwięki jedenastu relaksacyjnych mis himalajskich i pięciu terapeutycznych oraz zestawu dzwonków i om-gongu, dobranych tak, aby mogły harmonizować działanie wszystkich głównych ośrodków energetycznych ciała.
Sesja jest przeznaczona dla każdego, kto odczuwa potrzebę głębokiego odprężenia i regeneracji – bez względu na stan zdrowia, kondycję fizyczną czy zaawansowanie; nie ma przeciwwskazań – poza sugestią zachowania ostrożności w przypadku niedociśnienia, ciąży, zakrzepicy, wszczepionego rozrusznika serca, psychozy.
Warto zadbać o otwarty łagodny nastrój, dobrze nawodnić organizm, aby ułatwić falom dźwiękowym i wibracjom przepływ przez tkanki.
Dobrze mieć wygodne ubranie odpowiednio dobrane do temperatury otoczenia.
Warto wziąć matę, koc.
Warto potwierdzić udział pod numerem telefonu 601 270 18.
Udział: 50 zł

 

Chcesz się zapisać na to wydarzenie? Wypełnij poniższy formularz. Otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem rezerwacji. Zapraszam!

  Szczegóły

  Data:
  14 maja
  Godzina:
  20:00 - 21:30
  Koszt:
  50 zł
  Kategorie Wydarzenie:
  , , , ,
  Wydarzenie Tagi:

  Miejsce wydarzenia

  Żywiołowo
  ul. Puszczyka 11
  Skierdy, 05-101

  Organizator

  Pokój Ciała Asia Romaniuk
  Telefon:
  +48691440903
  Adres e-mail:
  poznaj@pokojciala.pl
  Zobacz stronę www Organizatora